Domek na drzewie

10 marca, 2015 by ogrodmarty
Możliwość komentowania Domek na drzewie została wyłączona

superkarate.pl Agnieszka Winek
Będąc dziećmi, marzymy, aby mieć piękny domek na drzewie, gdzie będziemy mogli się schować. O ile dzieci chcą się w takim domku bawić i posiadać przestrzeń należącą wyłącznie do nich, to dorośli także marzą do domkach na drzewie, aby móc uciec od codziennych problemów.

Budowa domku

Na początku powinniście zastanowić się nad tym, jak ma taki domek wyglądać. Najlepiej jest najpierw poszukać drzewa, na którym taki domek zbudujecie. Może okazać się, że wykonanie projektu może być dostosowane wymaganiami drzewa, jego rozłożystością oraz jego rozmiarami.

Projekt domku

Projekt możecie przygotować samodzielne, ale możecie także skorzystać z usług profesjonalnego biura. Z tego co się orientuję, to takie biuro istnieje na przykład w Nałęczowie.

Problem drzewa

Może się okazać, że w ogrodzie nie będziecie mieć żadnego drzewa, które będzie na tyle silne i wytrzymałe, by na swoich konarach utrzymać konstrukcję, jaką jest domek na drzewie. Wtedy możecie pomyśleć o innym rozwiązaniu i możecie na przykład zastosować bale, na których taki domek zbudujecie. Oczywiście faktycznie nie będzie to domek na drzewie, ale domek na balach.

Czy taka przyjemność jest droga?

Samo wykonanie projektu może przysporzyć wam kłopotów i skorzystanie z usług biura projektowego może pochłonąć pewne nakłady finansowe, ale drewno jest tanie i samo wykonanie nie pochłonie milionów. Podczas budowy domku możecie skorzystać z usług profesjonalistów, bądź możecie pobawić się sami. Wszystko zależy od waszych umiejętności. 🙂

I co, macie już swój własny plan domku na drzewie? Bo ja już się za to zabieram! 🙂

Posted in Uncategorized