Kostka granitowa w ogrodzie

14 maja, 2015 by ogrodmarty
Możliwość komentowania Kostka granitowa w ogrodzie została wyłączona

 

http://www.glaz-bruk.pl/foto/kostka_granitowa_1.jpg

Dzisiaj zajmiemy się wykorzystaniem kostki granitowej w ogrodzie. Do czego można ją zastosować? Przede wszystkim do wyłożenia nią podjazdu oraz ścieżek prowadzących przez wasz piękny ogród.

Podjazd z granitu

Inwestycją na lata jest dobre wykonanie podjazdu i parkingu na samochody. Jeśli zatrudnisz prawdziwych specjalistów oraz kupisz dobrej jakości kostkę granitową, to twój podjazd przetrwa co najmniej dwadzieścia lat w nienaruszonym stanie! Dla porównania gdybyś chciał podjazd wysypać żwirkiem, to wtedy taka inwestycja starcza tylko na około pięć lat. Żwirek bardzo łatwo ulega podmyciu i jest spłukiwany przez deszczówkę.

Gdzie kupić dobrej jakości kostkę?

Nie kupujcie od pośredników, tylko zaopatrzcie się w kostkę granitową bezpośrednio w kopalni granitu. Duże podłoża tego kamienia znajdują się na Dolnym Śląsku i tam można nabyć zakupu takiej kostki. Ja mogę wam polecić kopalnię ze Strzegomia. Więcej dowiecie się o ich ofercie ze strony internetowej: http://www.granit-kostrza.pl .

Granit na ścieżki

Kostkę granitową możecie także wykorzystać jako surowiec do wykonania ścieżek w ogrodzie. Do ścieżek tyczy się taka sama zasada, jak do podjazdu – ścieżka granitowa będzie inwestycją na lata. Przy okazji będzie także dobrze prezentowała się w ogrodzie i nada mu splendoru.

Jak cie widzą, tak cię piszą…

Jeśli zainwestujesz w kostkę granitową na podjazd i już ją położysz, sąsiedzi zmienią zdanie o tobie. Będą myśleli, że stać cię na takie rzeczy i cenisz sobie dobrą jakość produktów. Ale granit w ogrodzie nie ma przede wszystkim służyć poprawie twojego wizerunku sąsiedzkiego – jest to przede wszystkim inwestycja na lata, która ma tobie się opłacić i twojemu ogrodowi.

Ja właśnie zabieram się za przerabianie podjazdu. Na pewno skorzystam z kostki granitowej.

Posted in Uncategorized