Moja autobiografia

23 lutego, 2015 by ogrodmarty
Możliwość komentowania Moja autobiografia została wyłączona

Święto-Kobiet-Biznesu-Bankier-i-inFakt

Nazywam się Marta. I dla was prowadzę tego bloga o ogrodach i zagospodarowaniu przestrzeni w ogrodzie.

Praca

Pracuję jako doradca klienta w firmie usługowej. Przedstawiam oferty mojej firmy, a następnie delikatnie namawiam klientów do podpisania umowy. Rozwiewam także wszelkie wątpliwości, troszczę się o zadowolenie klientów i dbam o ich potrzeby. Taki jest oficjalny opis mojego stanowiska pracy. Nieoficjalnie mogę wam powiedzieć, że po prostu „wciskam” klientom usługi mojej firmy.

Plany na przyszłość

Kiedyś chciałabym założyć własną działalność. Studiuję projektowanie wnętrz i w tym kierunku chciałabym się rozwijać. Obecna praca jest tylko taką „przeczekalnią„. Nie mogłam znaleźć praktyki ani płatnego stażu powiązanego z moimi studiami, więc poszłam tam, gdzie było wolne miejsce. Przy okazji okazało się, że płaca jest zadowalająca, więc zostałam na dłużej. Ale wykonywanie tej pracy nie jest szczytem moich możliwości.

Zainteresowania

Oprócz projektowania wnętrz, mam także inne, bardziej przyziemne zainteresowania. Lubię poczytać dobrą książkę, wyjść ze znajomymi na kręgle czy od czasu do czasu wyjść do klubu na tańce. Kocham także jazdę konną, ale teraz brak mi na nią czasu.

Jestem aktywna fizycznie

Każdego dnia staram się dbać o swoje zdrowie i byćfit„. Oznacza to dla mnie, że jem pięć posiłków dziennie, nie obżeram się na noc, jem dużo warzyw i owoców. Biegam, chodzę na jogę i na pilates. Jestem osobą, która jest zmotywowana, by osiągnąć swój cel, którym aktualne jest płaski brzuch i smukłe uda. Już od dwóch lat stosuję mój plan bycia „fit” i muszę wam powiedzieć, że zauważam różnicę.

Moje przekonania

Nie jestem osobą, która innym narzucałaby swoje przekonania, więc nie lubię także, kiedy ktoś mi coś narzuca. Dlatego straciłam częściowo kontakt z rodziną, gdyż moi rodzice są strasznie konserwatywni i tradycyjni. Dla nich moje pójście na studia to zdobycie edukacji tylko po to, abym zdobyła dobrego męża, który będzie się mną zajmował i mnie utrzymywał. Takie poglądy są teraz całkowicie passe!

Blog

Mam nadzieję, że podoba wam się ten blog i coś z niego dla siebie wyciągacie. Jeśli coś będzie nie tak, to piszcie do mnie od razu – będę rozwiązywała na bieżąco problemy.